Sport i fitnessMartial Arts

MMA borac Musa Hamanaev: biografija

Musa Hamanaev - Ruski MMA borac, prvak Ruske Federacije u brazilske jiu-jitsu. On je emeritus Rusija Međunarodni master sporta u hrvanju slobodnim stilom. Nacionalnosti Musa Hamanaev čečenski. visina borac je 170 cm, težina - 65 kg. Djeluje u sljedećim stilovima: MMA, sambu i hrvanju. Do 20. avgusta, 2016 Hamanaev proveo 21 utakmica, od kojih je 17 je osvojio (7 KOS) i 4 poraza (1 KO). On je također postao prvak MMA turnira serije pod nazivom M1-Challenge.

Biografija i uvod u borilačkim vještinama

Rođen 14. oktobar 1987 u Groznom (čečenske-Ingušetije Republika, SSSR). Ros aktivni i okretan momak. U dobi od šest godina, upisao u sekciji boks, ali je kasnije promijenio je put ove sportske discipline u hrvanju slobodnim stilom. Musa Hamanaev pokazao dobru moždanog udara tehniku i zaštitu. U dobi od 15, on je već bio u sparing protiv 25-godišnjeg stručnjaka. U 2006. godini, Musa je ušao u lokalnu Polytechnic University, gdje je počeo duboko se uključe u sambu i upoznao puno trenera i profesionalaca u sportu. Nekoliko godina kasnije osvojio je ruski Combat Sambo prvenstvo, a godinu dana kasnije osvojio trijumf na Svjetskom prvenstvu. Evo Musa Hamanaev uspeo da osvoji u sukob sa aktuelni svetski šampion Rustam Habilovym i Euroazija.

naslov

U novembru 2012. godine, osvojivši duel sa nemačkim Daniel Weichel, Hamanaev proglašen šampion turnira M-1 Challenge. U ovom konfrontacije, on je uspješno preveo protivnika na zemlju, a nekoliko sekundi kasnije izvršena bolne prijem zove peta kuka, što se prevodi kao peta uvrtanje. Kasnije, on je morao da brani svoju titulu. Ovaj put, borba protiv Musa Hamanaev proveo Finn Niko Puhakka, pobijedivši ga na bodove.

Copyright © 2018 bs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.